Kde nás můžete vidět?

PRACHEZA AGROFERT RUN PŘEROV – 19.9.2015

AGROFERT RUN LOGO

 

Poslední běžecký den v seriálu AGROFERT RUN 2015 se uskuteční v polovině září a my budeme u toho. Tentokrát se poběží v areálu Pracheza v Přerově. V tomto roce budete mít poslední možnost proběhnout si trať IMPULS rodinného běhu, pro nejmladší účastníky budou připraveny dětské běhy nadace AGROFERT samozřejmě nebude chybět všemi oblíbená 10km dlouhá trať Pracheza Mizuno Desítka okolo komína. Pro neběžce, nebo ty co doběhli bude připraven celodenní program Pracheza Rodinného dne.

 

 

 

MAD RACE – OSTRAVA 19.9.2015

banner_sirka_mad_race_datum_2v

 

Stali jsme se sponzory adrenalínového závodu MAD-RACE v Ostravě na Vaňkově kopci. V sobotu 19.9.2015 se uskuteční sedmikilometrový závod s překážkami  MAD-RACE. Nejméně 27 aktivit na 7+ km dlouhé trati „Sport“ závodníky prověří v závodě.

Motto závodu je: „Co tě nezabije, to tě posílí.“
Mise je jasná: „Překonej únavu, bolest a strach!!!“

 

 

TES VALACHIA RUN – VSETÍN 2-4.10.2015

logo (1)

 

Zúčastněte se, nebo se přijďte podívat a podpořit závod za dobrou věc, kterého jsme sponzorem. Jedná se již o osmý ročník tohoto běžeckého závodu na podporu Vsetínské nemocnice. Soutěžit mohou lidé v různých věkových i výkonnostních kategorií. Rádi Vás zde uvidíme.

 

Můžete soutěžit v těchto závodech:

 

 

MEMORIÁL MICHALA PETROŠE – OSTRAVA 3.10.2015

logo-bezim-s-majklem-338x103

 

Spolek „Běžím s Majklem“ pořádá již čtvrtý ročník závodu na podporu charity, konkrétně Mobilního hospice Ondrášek jehož posláním je umožnit pacientům s vážným onemocněním, u kterých již není nutná nemocniční péče, důstojně a v kruhu své rodiny a přátel prožít poslední etapu jejich života. Přijďte svým během podpořit akci jejíž jsme sponzorem.

 

 

LOVOCHEMIE AGROFERT RUN – LOVOSICE 27.6.2015

AGROFERT RUN LOGO

 

Byli jsme sponzory sportovního dne v rámci běžeckého seriálu AGROFERT RUN v Lovosicích. Jedná se už o třetí akci tohoto druhu v roce 2015.  V lovosickém lesoparku Osmička proběhly oblíbené běhy „IMPULS  rodinný běh“, „dětské běhy nadace AGROFERT“ a nejdelší trať na 10km „Lovochemie Mizuno Desítka okolo komína“. Vybrané startovné putovalo na podporu mateřských škol v Lovosicích a okolí.

 


Leave a Reply

Hledat

Portfolio